72

72


آیا میدانید که کنسرو ها مانند لوبیا چیتی هم برای خود استاندارد تعریف شده دارند تا حداقل کیفیت ها برای آن ها تعریف شده و مصرف کننده از سلامتشان مطمئن گردد؟
در واقع وقتی قرار است بر روی محصولی که عملیات فراوری بر روی آن صورت گرفته مهر استاندارد زده شود، گروهی از متخصصات تغذیه و اساتید با هم جمع شده و مشخص کرده اند که این ماده باید چگونه تولید شود که سالم بوده و حداقل ضرر را برای مصرف کننده ایجاد کند. حتی گاهاً میزان نمک، مقدار مواد افزودنی، نام مواد افزودنی، وزن های استانداردی که می توان تولید کرد و نوع بسته بندی ها مشخص خواهد شد.

برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص کنسرو نخود فرنگی یک و یک و ثبت خرید آنلاین به این قسمت وارد شوید.
میزان رنگ و این که باید دارای یکنواختی باشد، هم در استاندارد بیان شده است. در کنسرو لوبیا چیتی بیان شده که بوی مواد باید کاملاً طبیعی باشد و در عین حال میزان پخت هم در انواع لوبیا چیتی و کنسروهای تولید شده از نمونه های دیگر لوبیا هم باید به گونه ای باشد که بافت لوبیا برای مصرف مناسب بوده و نه زیاد سفت باشد و نه زیاد نرم شده باشد که فرم خود را از دست داده باشد.

کنسرو لوبیا چیتی

خرید انواع کنسرو لوبیا

خب زمانی که می خواهید خرید کنسرو را انجام دهید با دانستن همین موضوع ها به کیفیت کنسرو پی خواهید برد. در تجارت کلان بسته به بازار هدفی که قرار است توزیع انجام شود،

ایا می دانید با خرید و مشاهده محصولات کنسرو قیمه زشک از نمایشگاه مجازی ما شامل بهترین تخفیفات فروش خواهید شد.

باید بیش از هر چیزی به نرخ های رقابتی رسید. شاید استاندارد ایران با کشور های دیگر فرق داشته باشد و بتوان هزینه ها را کاهش داده و به سود مالی رسید. اما قاعدتاً مجوز های بهداشت را باید بتوان از گمرک برای ترخیص و ارسال دریافت نمود. خرید انواع کنسرو لوبیا با طعم ها و مارک های مختلف یکی از نقاط قوت صنایع غذایی بسته بندی ایران می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *