80

80


برای تهیه کنسرو لوبیا با قیمت ارزان، قیمت تهیه شما در شرایطی که حجم خریدتان بالا باشد مناسب تر خواهد بود. در این نوع کنسروجات هر چند قارچ هم نرخ روز دارد، زیاد در نرخ تمام شده اثر نمی گذارد.
خب درست است که کنسرو لوبیا را اغلب کارخانه های تهیه مواد غذایی کنسروی دارا هستند. اما به هر حال با توجه به دسترس پذیری انواع لوبیا خشک البته به جز لوبیا سبز، و نیز محدود بودن بودجه مالی و فضایی کارخانه ها در طی سال ممکن است، چند باری خرید عمده از انواع لوبیا داشته باشند. انواع حبوبات هم فصلی که هیچ، ممکن است در ماه چندین بار تغییر قیمت داشته باشد. برای کارخانه ها هزینه های تمام شده متفاوتی را ایجاد خواهد کرد. اغلب کارخانه در فصل برداشت لوبیا که عموماً ارزان تر است، خرید عمده دارند، در عین حال، اگر مجبور در زمان خرید گران تر باشند، نهایتاً بار تولید روزشان افزایش قیمت خواهد داشت. حتی اگر در قیمت خرید مصرف کننده نرخ تفاوتی نکند، برای فروش کنسرو لوبیا به صورت عمده نرخ ها روند افزایشی می یابند و این است که مارک هایی که بتوانند قیمت ارزان تر بدهند، مشتری بیشتر را خواهند داشت.

قیمت انواع کنسرو لوبیا

خب شاید بگویید در کنسرو لوبیا که تنها لوبیا در انواع مختلف مانند چیتی و قرمز استفاده ندارد، با این حال، چرا تعیین قیمت کنسروجات این چنینی را بیشتر با لوبیا و یا سایر حبوبات انجام می دهند؟ خب قارچ هم قیمت به روزی دارد. قیمت عمده قارچ در روز حتی با افزایش هم که همراه باشد زیاد بالا نیست و در نتیجه می توان گفت تأثیر چشم گیری برای قیمت کنسرو لوبیا با قارچ، نخواهد داشت. یا زمانی که سس استفاده می شود، رب گوجه را کارخانه ها معمولاٌ فله ای خرید می کنند و این یعنی این که باز هم تغییر قیمت به سس ها و چاشنی ها زیاد وابسته نیست.بلکه عمدتاً لوبیا و قوطی آن است که تغییر قیمت ها را باعث می شود.

تهیه کنسرو لوبیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *