68

68


با توجه به مصرف بالای کنسرو لوبیا هم اکنون طعم های مختلف از آن مانند کنسرو لوبیا قرمز از مارک های مختلف مانند بهروز در دسترس می باشد.
مصرف بالا از محصولات مختلف سبب می شود تا کارخانه های مختلف هم بتوانند در تولید آن محصول به دلیل بازار مصرف خوب وارد شوند. اما در این حالت آن چه تعیین کننده موفقیت یک برند و نام تجاری است، کیفیت و قیمت فروش آن می باشد. در مورد انواع کنسرو لوبیا در بازار مارکی مانند بهروز که آن را با شعار دوست من سلام می شناسید از مارک های پر فروش می باشد.
در این شرکت، تهیه کنسرو لوبیا از طعم های مختلف مانند کنسرو لوبیا قرمز و یا لوبیا چیتی امکان پذیر است، که وزن خالص 420 گرم را دارا می باشد. یکی از دلایل تولید انواع کنسرو لوبیا این است که بتوان مدت زمان نگهداری لوبیا و حبوبات را بیشتر کرد که خوشبختانه با این شرایط 2 سال می توان کنسرو لوبیا را نگهداری نمود.

فروش کنسرو لوبیا در اصفهان

از جمله مواردی که برای کنسرو لوبیا و سایر محصولات کنسروی مطرح می باشد این است که دارای مدت زمان نگهداری و تاریخ انقضای کافی باشند تا فروشنده محصول به صورت جزئی و کلی بتواند با خیال راحت محصول را به فروش برساند. اما در برخی کلان شهر ها نه فقط اصفهان فروشنده هایی هم هستند که به دلیل فروش سریع و ارزان محصولات خود، دنبال کالاهای با تاریخ مصرف پائین می گردند. فروش کنسرو لوبیا هم با این شرایط شاید در برخی موارد انجام شود. با توجه به عدم امکان استفاده این مواد غذایی پس از زمان مندرج بر روی قوطی، لطفاً در زمان خرید حتماً تاریخ تولید و انقضا را دقت کنید.

کنسرو لوبیا بهروز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *