مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کنسرو گوشتی و غیر گوشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه کنسرو لوبیا چیتی با سس گوجه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تهیه کنسرو لوبیا به صورت عمده
74

تهیه کنسرو لوبیا چیتی با طعم های مختلف و البته با سس گوجه فرنگی و یا کچاپ در این مرکز به صورت عمده از مارک های معتبر بوده که نرخ رقابی برای آن اعلام شده است.
شاید کنسروجات و مواد غذایی بسته بندی، این روز ها بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گرفته باشد، اما برخی از طعم ها بیشتر فروش دارند و فروشگاه های مواد غذایی برای این که بتوانند، مشتری های بیشتر را جذب کنند، طعم های پر طرفدار را همیشه با کیفیت های مختلف از نظر قیمت و مارک عرضه می کنند. کنسرو لوبیا چیتی در حال حاضر برای اکثر مردم و ذائقه ها مفید است. این نوع از کنسرو ها با لوبیا چیتی های ازبک که وارداتی هستند و قیمت مقرون به صرفه تری دارند، تهیه می شوند. از آن جا که برای طعم بهتر نیاز به سس دارند. معمولاً سس گوجه بر روی آن ها ریخته می شود، این سس میتواند تند و فلفلی هم باشد که نوع سس بر روی قوطی کنسرو نوشته شده است.

تهیه کنسرو لوبیا به صورت عمده

اما علاوه بر مصرف داخلی که انواع مواد غذایی دارند، در دو کشور همسایه عراق و افغانستان ما میزان زیادی بازار مصرف داریم که حتی با حضور در این دو کشور می توان رونق خوبی در اقتصاد خارجی داشت. ولی مشکل این جا است که هر جای جهان چینی ها هم هستند و رقیب محصولات ما از نظر کیفیت و قیمت خواهند شد.برای همین تجار برای کنسرو لوبیا هم دنبال نرخ های عمده رقابتی هستند. گاهی واسطه ها بهتر می توانند در این خصوص و برای تهیه با قیمت رقابتی کمک کنند. زیرا تیراژ خریدشان از کارخانه ها بالاتر است و امکان دادن نرخ های مناسب تر را دارند.

تهیه کنسرو لوبیا
عاطفه کریمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کنسرو گوشتی و غیر گوشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید