تن ماهی یکی از کنسروهای گوشتی است که به دلیل خوشمزه و لذیذ بودن، طرفداران بسیاری دارد. در کشور ما کارخانجات تولید کننده تن ماهی زیادی وجود دارند که این غذای نیمه آماده را در بهترین و درجه یک ترین کیفیت به بازار ارائه می کنند. برای خرید انواع تن ماهی در طعم های مختلف و با قیمت ارزان می توان به فروشگاه های عرضه کننده مستقیم این محصول مراجعه کرد.

تولید کننده تن ماهی درجه یک  و ارزان

برترین تولید کننده تن ماهی در کشور

برترین تولید کننده تن ماهی در کشور

تن ماهی به دلیل اینکه، غذایی کامل و نیمه آماده است، سرانه مصرف آن بالا می باشد، و بیشتر افرادی که با طعم اصلی ماهی مشکل دارند، از این محصول با طعم های به یاد ماندنی استفاده می کنند. تولیدکنندگان کنسروجات در کشور ما انواع تن ماهی را در طعم های مختلف زیر به بازار ارائه می دهند:

  • فلفل و سیر
  • شویدی
  • زعفرانی
  • دودی 

برترین کارخانه تن ماهی در تهران و یا دیگر نقاط کشور با استفاده از ماشین آلات مجهز و به روز، این کنسرو را در بهترین بسته بندی تولید و به فروشگاه ها و نمایندگی ها ارسال می کند.

قیمت تن ماهی درب کارخانه

قیمت تن ماهی درب کارخانه

مشتریان عمده در داخل کشور و یا بازرگانی ها و شرکت های صادر کننده، نیاز مبرم دارند تا تن ماهی را با قیمتی برابر با درب کارخانه تهیه کنند. تولید کننده تن ماهی برای این منظور، نمایندگی های متعددی را در سراسر ایران تاسیس کرده است که تن ماهی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به تمام خریداران عمده و یا حتی جزئی عرضه کنند.

نمایندگی تن ماهی به دو شکل زیر در سراسر کشور فعال می باشد:

  • اینترنتی از طریق سایت و یا کانال های معتبر
  • حضوری 

فروشنده تن ماهی درجه یک با بهترین قیمت

فروشنده تن ماهی درجه یک با بهترین قیمت

فروشنده تن ماهی درجه یک را اغلب در بسته بندی هایی با قوطی فلزی (بهترین آلیاژ) و با اوزان زیر به مشتریان ارئه می‌کند:

  • 100 و 120 گرم
  • 170 و 180 گرم

برای اینکه تن ماهی را در هر یک از برندهای مختلف با بهترین قیمت روز بازار به صورت عمده و یا خورده به راحتی تهیه کنید، بهتر است به فروشنده های معتبر اینترنتی مراجعه کنید که این محصول را به صورت دست اول به مشتری می فروشند.

خرید و فروش کنسرو تن ماهی با نازلترین قیمت

خرید و فروش کنسرو تن ماهی با نازلترین قیمت

خرید و فروش کنسرو ماهی در تناژهای مختلف به عنوان یک کسب و کار مهم در کشور ما در آمده است. تن ماهی ایرانی به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا، علاوه بر فروش در داخل، در کشورهای همسایه مانند عراق نیز به خوبی خریدار دارد. 

تمامی مشتریانی که می خواهند کنسرو تن ماهی را با نازلترین قیمت تهیه کنند، باید به فروشگاه ها و بازارهای معتبری که به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط می باشند، مراجعه کنند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *