مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کنسرو گوشتی و غیر گوشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریداران بهترین کنسرو لوبیا عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه تولید کنسرو لوبیا
68

خریداران عمده بهترین کنسرو های لوبیا با توجه به تنوع طعمی که این نوع از کنسروجات دارند، می توانند جامعه هدف بیشتر را پوشش دهند و مشتری بیشتر منجر به سود بهتر خواهد شد.
خریداران عمده مواد غذایی دارای جوامع هدف با شرایط متفاوت هستند. در برخی مناطق تنها چیزی که مطرح است، ارزان بودن است و در نتیجه تاجری که تأمین کالا برای آن ها می کند، دنبال قیمت های ارزان تر و البته کمی کیفیت است. اما هر چه کیفیت بیشتر مد نظر قرار گیرد، قیمت بالاتر خواهد رفت.
بهترین کیفیت از کنسرو لوبیا هم در نوع قوطی دارای استحکام بوده و دچار ضایعات در حمل و نقل نمی شود و هم این که لوبیا به کار رفته در آن مرغوب، درشت و پزا است. حتی اگر قرار باشد موادی مانند قارچ هم با کنسرو ترکیب شود، دارای کیفیت لازم هستند. پس خریداران عمده با توجه به امکان تولید در کیفیت و طعم های مختلف برای کنسرو لوبیا دستشان باز است.

تاریخچه تولید کنسرو لوبیا

هر محصول فراوری شده در حقیقت از زمانی تولیدش آغاز شده و تاریخچه ای دارد. مواد غذایی کنسروی هم بیشتر از زمانی شروع به تولید و استفاده شد که ملوان کشتی ها و نیروی های نظامی در جنگ ها به دنبال عدم دسترسی به غذای تازه و آماده برای مصرف راحت تر این نوع محصولات را نیاز داشتند. کلمه کنسرو اصالتاً یونانی است و تاریخ اولین کنسرو ها مربوط به جنگ فرانسه با کشور های دیگر اروپایی در سال ۱۷۹۰ بر می گردد. البته ناپلئون برای رسیدن به این مهم جایزه ای ۱۲۰۰۰ فرانکی تعیین کرده بود. اما با این وجود حدود ۸ سال طول کشید تا پدر کنسرو سازی یعنی نیکولاس آپرت این جایزه را دریافت کند.

بهترین کنسرو لوبیا
عاطفه کریمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کنسرو گوشتی و غیر گوشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید