کنسرو لوبیا چیتی اویلا

کنسرو لوبیا چیتی اویلا


با توجه به این که کنسرو لوبیا چیتی را مارک های مختلف مانند اویلا تولید می کنند، شاید برای عمده فروش ها ارزان خرید کردن هم اهمیت داشته باشد.
به هر حال در صنایع غذایی مارک های مختلف را می توان مشاهده کرد که اویلا از جمله آن ها می باشد و شناخت کافی هم از محصولات مختلف این مارک داریم. در حال حاضر برای کنسرو لوبیا چیتی اویلا، می توان طعم های مختلف مانند لوبیا چیتی با قارچ و یا در سس گوجه فرنگی را نام برد. وزن قوطی های کنسرو لوبیا در این مارک 420 گرم بوده و درب های کلید دار دارد. این نوع از درب ها چند صباحی است که جای خوبی در بازار محصولات کنسروی باز کرده و در عین حال به دلیل هزینه بیشتر کارخانه برای خرید این درب ها از کشور هایی چون کره و چین و البته کارخانه های ایرانی معمولاً کمی قیمت خرید کنسرو را نسبت به زمانی که درب معمولی داشته باشد، بالاتر می برد.نکته دیگر این جا است که هر چند مارک هایی مانند اویلا که ارزان هم در بازار عرضه می شوند کاملاً منطبق بر استاندارد ها هستند، اما آیا ممکن است این محصولات مضراتی هم داشته باشند؟

مضرات مصرف کنسرو لوبیا

درست است که می گویند کنسرو ها دارای مواد افزودنی نیستند و به دلیل شیوه پخت تحت فشار و دمای مناسب می توان تمامی میکروب ها را از بین برد.و در نتیجه مدت زمان نگهداری آن ها معمولاً بیش از یکسال است. اما در خود ترکیبات کنسرو لوبیا و ساییر نمونه ها افزودنی های خوراکی مانند رنگ طبیعی و یا مصنوعی و اسانس ها وجود دارد که زیاد برای بدن مناسب نیست. برای همین بهتر است کمتر از این نوع محصولات استفاده کنید تا سلامتتان در طولانی مدت به خطر نیفتد.

خرید کنسرو لوبیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *