کنسرو لوبیا چیتی رعنا

کنسرو لوبیا چیتی رعنا


یکی از کارخانه هایی که تولید کننده انواع کنسرو لوبیا چیتی می باشد با نام رعنا در فروشگاه ها به فروش می رسد که تهیه شده از مواد اولیه مرغوب می باشد.
شرکت عالیا گلستان در سال 79 نام خود را به رعنا تغییر داد و در این مدت توانسته محصولات تحت برند خود را به 25 عدد برساند. اکنون در دسته کنسرو جات این برند انواع حبوبات را می توان مشاهده نمود. از کنسرو نخود آبگوشتی گرفته تا انواع کنسرو لوبیا در سس چیلی، یا با سیب زمینی و نیز کنسرو لوبیا چیتی.وزن کنسرو های این کارخانه 400 گرم و البته در قوطی هایی است که نام و نشان رعنا را دارد و اغلب با درب آسان بازشو تولید می شود. درب های آسان بازشو به خصوص در مواد غذایی کنسروی بسیار مهم هستند. زیرا درب این نوع از مواد غذایی وقتی شما در مسافرت یا به هر حال بیرون از منزل آن را می جوشانید و مصرف می کنید، بسیار ساده تر باز می شوند و مصرف ساده تر خیال شما را از عدم نیاز به وسایل اضافه در خارج از خانه مطمئن می کند.

تهیه کنسرو لوبیا با قیمت عمده

اما فروشگاه های مواد غذایی کنسرو لوبیا و نیز غذاهای آماده را در قفسه های خود عرضه می کنند. در زمان تهیه از این مراکز اصلاً در یخچال نیستند. شاید تعجب کنید ولی خوشبختانه نیازی به نگهداری در یخچال نیست. و ماندگاری این کنسرو لوبیا ها به دلیل پخت در شرایط استریل و بهداشتی غالباً بیش از 1 سال می باشد. در تهیه کنسرو لوبیا با قیمت عمده، برند و نام تجاری و نیز میزان خرید شما اهمیت می یابد. رعنا سعی کرده تا شرایط مناسبی را از نظر قیمت و کیفیت فراهم کند تا در بازار پر از رقیب بتواند رضایت مشتری را جذب نماید.

کنسرو لوبیا چیتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *