72

72


بهروز یکی از برند های مواد غذایی است که انواع کنسرو لوبیا را می توان با قیمت مناسب از این برند در بازار تهیه نمود. اما تاریخچه این شرکت نمادی از سابقه آن خواهد بود.
شعار دوست من سلام را حتماً به خوبی می شناسید. این شعاری است که شرکت صنایع غذایی بهروز برای معرفی خود به مصرف کنندگان استفاده می کند و در حقیقت از سال 56 تا اکنون فعالیت گسترده ای در حوزه مواد غذایی داشته است. کنسرو لوبیا هم از جمله محصولات این شرکت می باشد. تقریباً می توان بهروز را یک مارک صادراتی هم دانست زیرا اگر شرکتی تنها به فکر بازار داخلی باشد، نمی تواند رشد چشمگیری را در طولانی مدت داشته باشد. توجه به حوزه صادرات رویا نیست که نتوان به آن رسید.درست مانند زمانی است که همه با چرتکه کار می کردند و صحبت از اینترنت و یا حتی ماشین حساب غیر عقلانی بود.

انواع طعم کنسرو لوبیا بهروز

خب در حال حاضر برای کنسرو لوبیا، کارخانه بهروز در قوطی های با وزن 500 گرم طعم هایی را معرفی کرده که در بازار هم از استقبال بالا برخوردار است. مثلاً کنسرو لوبیا چیتی با سس گوجه هم تند و هم ساده و یا حتی ترکیب با قارچ.البته انواع مواد کنسروی بهروز تنها محدود به کنسرو لوبیا نمی شود. نخود سبز، کنسرو رب گوجه و نیز عدسی یا نخود طلائی هم از دیگر محصولات این شرکت با سابقه می باشد. اما قیمت در بازار برای کنسرو این برند چگونه است؟ شاید در زمانی که شما استعلام قیمت می گیرید، قیمت کنسرو اعلام گردد با زمانی که خرید قطعی دارید متفاوت باشد، اما دلیل این است که قیمت مواد اولیه متفاوت است و تولید کارخانه های پر فروش هم به روز می باشد. اما در یک زمان شاید به دلیل برند بودن، قیمت بیشتری نسبت با مارک های تازه کار داشته باشد.

انواع کنسرو لوبیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *