ذرت مکزیکی از خوردنی های بسیار پر طرفدار در سراسر کشور مکزیک است که توسط دکه ها و مغازه های فروشنده ی ذرت عرضه می شود. در ایران نیز ذرت مکزیکی از تنقلات پر طرفدار است که در کیوسک های مخصوصی به صورت تازه به فروش می رسد. با این که این خوردنی با نام ذرت مکزیکی در ایران شناخته شده و فروخته می شود، ولی طرز تهیه آن در ایران متفاوت است. لذا اگر می خواهید بدانید قیمت کنسرو ذرت مکزیکی در نمایندگی های فروش چگونه است، در این خصوص همراه باشید.

قیمت کنسرو ذرت مکزیکی در نمایندگی های فروش

کارخانجات تولید کننده کنسرو ذرت مکزیکی

کارخانجات تولید کننده کنسرو ذرت مکزیکی

کارخانه های تولید کننده کنسرو برای تولید کنسرو ذرت مکزیکی بدون افزودنی های مصنوعی این محصول را تولید می کنند.

داشتن کیفیت خوب کنسرو ذرت مکزیکی یکی از فاکتورهای مهم کارخانه های تولید کننده است که خریدار توجه زیادی به این مسئله دارد.

آنچه برای کارخانه های تولید کنسرو جهت توزیع و پخش حائز اهمیت است موارد ذیل می باشد:

 •  بسته بندی مناسب
 • کیفیت بالا
 • جلوگیری از آسیب زدن به محصول
 • پخش به صورت یکنواخت
 • دریافت هزینه پس از تحویل محصول
 • اطمینان از سلامت محصول قبل از تحویل

طرز تهیه ذرت مکزیکی که با استفاده از کنسرو این محصول تهیه می شود به شرح ذیل می باشد: 

در مکزیک ذرت موزیکی از دانه های پخته شده ی ذرت در آب جوش، به همراه نمک، پیاز، گیاهی به نام چای مکزیکی و سایر ادویه گیاهی معطر تولید می شود که بنابر ذائقه به آن آب لیمو ترش، سس مایونز، فلفل تند و پنیر رنده شده نیز افزوده می گردد.

با این که این خوردنی با نام ذرت مکزیکی در ایران شناخته شده و فروخته می شود، ولی طرز تهیه آن در ایران به این صورت است که در دستور پخت آن عموما قارچ و پودر آویشن به کار برده می شود.

قیمت رو بسته بندی های مختلف کنسرو ذرت مکزیکی

قیمت رو بسته بندی های مختلف کنسرو ذرت مکزیکی

کنسرو ذرت مکزیکی یکی از مواد اولیه برای تهیه بسیاری از غذاها می باشد که به دلیل کنسرو بودن و آماده بودن یکی از گزینه های مناسب برای تهیه انواع مواد غذایی می باشد.

این محصول تولید شده در کارخانه در صنایع غذایی مورد استفاده می باشد و در برند ها و وزن ها و قیمت های متفاوتی وارد بازار می شود.

کنسرو ذرت قیمت بر روی بسته بندی های آن ها درج شده است. به عنوان مثال قیمت کنسرو ذرت بزرگ، قیمت کنسرو ذرت کوچک و قیمت کنسرو ذرت سه کیلویی بر روی خود محصول درج شده است.

فروش کنسرو ذرت مکزیکی با بهترین قیمت

فروش کنسرو ذرت مکزیکی با بهترین قیمت

فروش مستقیم تولید کننده های کنسرو ذرت مکزیکی کمک فراوانی به رفاه جامعه می کند زیرا با حذف واسطه ها می توان با بهترین قیمت به خریداران عرضه گردد.

کارخانه ها جهت فروش بهتر کنسرو ذرت مکزیکی به مسئله مهمی چون کیفیت محصول توجه ویژه ای دارند، زیرا یکی از مهم ترین فاکتورها جهت فردش و جذب بیشتر مشتری می باشد.

هم چنین تولید کنسرو ذرت خارجی در وزن های مختلف با توجه به جنس ذرت، نوع برند و اندازه قوطی، دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

از طرف دیگر با توجه به این که کنسرو ذرت مکزیکی در بین خانواده های ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است، به همین دلیل کارخانه ها اقدام به تولید محصولی با کیفیت از ذرت می نمایند و با فروش عمده این محصول سود قابل توجهی دریافت می کنند.

نمایندگی فروش کنسرو ذرت مکزیکی در تهران

نمایندگی فروش کنسرو ذرت مکزیکی در تهران

تنوع کنسرو های تولید شده توسط شرکت ها و کارخانه های کنسرو سازی ایران بسیار زیاد است. مشتریان برای مشاهده تنوع این محصولات می توانند به یکی از نمایندگی های فروش محصولات غذایب مراجعه نمایند.

در تهران نمایندگی فروش انواع کنسرو دیده می شود که محصول کنسرو ذرت مکزیکی را برای مشتریان با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

ذرت مکزیکی یکی از غلات های پر طرفدار در جهان می باشد که علی رغم داشتن خاصیت ها دارای ویتامین ها و مواد معدنی زیر می باشد:

 • کربوهیدارت
 • چربی
 • فیبر
 • پروتئین
 • پتاسیم
 • فرولیک اسید
 • و … .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *