67

67


آیا شما هم مصرف کننده مواد غذایی کنسروی مانند کنسرو لوبیا هستید؟ آیا می دانید که قیمت این محصول در طعم های مختلف مانند لوبیا و قارچ در بازار عمده فروشی چند است؟
خب همان گونه که می دانید حبوبات دارای خواص و کالری مناسب برای بدن هستند. در نتیجه هم می توانند، شما را سیر نگه داشته و هم اگر روزانه در رژیم غذایی شما باشند، شما را چاق نمی کنند. اما در نظر داشته باشید که اگر شما بخواهید از کنسرو حبوبات استفاده کنید هم شرکت های بسته بندی و کنسروسازی هستند که با ترکیبات مختلف آن را برایتان محیا کرده اند، تا در یک پیک نیک ساده که وقت ندارید به پخت و پز بپردازید، راحت تر از آن ها استفاده کنید. کنسرو لوبیا با قارچ یکی از انواع طعم ها است که خریدار زیاد دارد. لوبیا کنسروی را غالباً از ازبکستان وارد می کنند و مراحل پخت به گونه ای است که گاهاً به آن ها مواد افزودنی اضافه می کنند. این مواد طبق استاندارد تعریف شده باید باشد تا سلامت مصرف کننده را به خطر نیندازد. فقط در نظر داشته باشید که مارک های معتبر را برای مصرف استفاده کنید. قیمت را هم بسته به میزان خرید تان باید از شرکت های کنسروسازی دریافت نمایید. نوع لوبیا به کار رفته در کنسرو، قیمت آن را متفاوت می کند.

خوردن انواع کنسرو لوبیا

خب برای خوردن کنسرو ها در انواع مختلف باید توجه داشته باشید که قوطی را در آب بجوشانید. علت این که توصیه می شود این کار را انجام دهید، از بین بردن باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که یک باکتری خطرساز بوده و می تواند موجب مسمومیت و حتی مرگ شما گردد. اما این جوشاندن در آب بوده و نباید مستقیم آن را روی گاز بگذارید. زیرا هم امکان دارد که قوطی کنسرو بترکد و هم حرارت مستقیم کامل مواد مغذی لوبیا و هر ماده کنسروی را از بین خواهد برد. خوردن انواع کنسرو لوبیا را با توجه به موارد فوق انجام دهید تا به بدنتان آسیب نرسانید.

قیمت کنسرو لوبیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *