75

75


از انواع لوبیا مانند لوبیا قرمز می توان کنسرو تهیه کرد که فروش عمده این نوع از محصولات غذایی هم برای فروشگاه های مواد غذایی هم صادرات انجام می شود.
اغلب انواع حبوبات و به ویژه لوبیاها دارای میزان بالایی فیبر هستند. این ماده در مورد افرادی که با مشکلات روده و گوارش مواجه هستند بسیار کارگشا است.

در واقع لوبیا قرمز هم مشکل مجرای ادراری را بر طرف می کند و هم روده ها را فعال کرده و مانع از یبوست های مزمن و مشکلات حاد ناشی از آن می شود. خب با لوبیا قرمز می توان خوراک های زیادی پخت.

اما کنسرو لوبیا قرمز هم تولید و روانه بازار شده است.
معمولاً کنسرو لوبیا را در رب تولید می کنند و سسی که بر روی لوبیا ها به همراه چاشنی ها ریخته می شود، طعم خوبی را به کنسرو می دهد.

کنسرو لوبیا قرمز

فروش عمده کنسرو لوبیا قرمز

خب با توجه به این که مصرف کنسروجات مختلف برای افراد در کشور های مختلف و حتی ایران جا افتاده است، می توان تولید انبوه کارخانه های مختلف را نام برد که به این امر اختصاص دارد.

کارخانه ها هم برایشان ذائقه مصرف کننده مهم است تا تولید خود را به صورت عمده برای تولید طعم های معمول و پر طرفدار به کار ببرند.

اما از طرف دیگر فروش کنسرو لوبیا با توجه به حس تنوع طلبی انسان هم باید باشد. همان گونه که سایر محصولات غذایی تنوع نیاز دارند تا یکنواخت نشوند، کنسرو لوبیا هم باید دارای تنوع در طعم باشد.

لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، همراه با قارچ یا حتی سس کچاپ. به هر حال یکی از راه های موفقیت، در تولید و ماندگاری در بازار فروش که دارای رقبای زیاد هم باشد، این است که نو آوری را داشته باشند و نیاز های بیشتر را ایجاد کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *